Rruga e zgjuar e panelit diellor me fuqi të lartë të dritës diellore të rrugës

Përshkrim i shkurtër:

Drita rrugore LED solare:

Paneli diellor: paketë kartoni dhe paletë

Bateria:paketë kartoni dhe paletë

Kontrolluesi:paketë kartoni dhe paletë

Shtyllë: mbështjellës flluskë

Pajisje: paketë kartoni dhe paletë

Port: Porti Yangzhou ose Porti i Shangait


Detajet e produktit

30 W

40 W

50 W

60 W

80 W

100 W

120 W

Parametrat

Kutia e integruar e aliazhit të aluminit të klasit të lartë.

Modaliteti i ndriçimit përdor sensorin e radarit të inteligjencës, sensorin në distancë të gjatë.

Këndi i shikimit 140°, duke ndriçuar më shumë zonë.

Lehtë për t'u instaluar, mirëmbajtur, ndezje/fikje automatike

Me telekomandë, teknologji UVA, sjell rezistencë të lartë korrozioni, funksionim me telekomandë 30 m, modalitet ndriçimi 4.

Shfaqja e produktit

300w të gjitha në një dritë diellore të integruar LED alumini ip65 të papërshkueshme nga uji në natyrë (1)
300w të gjitha në një dritë diellore të integruar LED alumini ip65 të papërshkueshme nga uji në natyrë (2)
300w të gjitha në një dritë diellore të integruar LED alumini ip65 të papërshkueshme nga uji në natyrë (4)
300w të gjitha në një dritë diellore të integruar LED alumini ip65 të papërshkueshme nga uji në natyrë (3)
detaje-3

Efikasiteti - 20% panel diellor

►Lloji:Mono.PV modul

► Efikasitet i lartë: - 20%

► 25 vite garanci

Sensori i mikrovalës

►Dizajni i çelësit ndezës-fik

detaje-2
detaje-1

Shkëlqim ekstrem

►Shpërndarja e dritës së lenteve

►Drita thyhet në lente për të rritur ndriçimin

►Efiçent energjetik

Trupi i derdhur prej alumini

► Kapacitet i fortë antioksidant

►Fortësi e lartë, jetë e gjatë

►IP65 i papërshkueshëm nga uji

detaje-4

Llamba diellore e integruar - Raporti IEC

Aplikacion

Dritë diellore të integruara rrugore me bateri litium fosfat, panel diellor dhe karikues të integruar në ndriçues.Burimi LED që mund të anohet në mënyrë të pavarur dhe kllapa e montimit të shtyllës lejon që rrezet e dritës të fokusohen në rrugë dhe panelet diellore drejt diellit.Sensori i lëvizjes i bazuar në mikrovalë për optimizimin e autonomisë së baterisë.

Procesi i prodhimit

30 W
40 W
50 W
80 W
120 W

Procesi ynë i shërbimit

1. Kuptoni kërkesat e përgjithshme të klientëve për zgjidhjen e llambave të rrugës, mblidhni informacion më të detajuar në lidhje me llojet e kryqëzimeve, ndarjen e llambave të rrugës, skenarët e aplikimit etj.
2. Sondazh në vend, sondazh me video në distancë ose foto përkatëse në vend të ofruara nga klienti
3. Vizatimet e projektimit (përfshirë planet e dyshemesë, vizatimet e efekteve, vizatimet e ndërtimit), dhe
përcaktoni planin e projektimit
4. Prodhimi i përshtatur i pajisjeve

Rastet e projektit

40 W

40 W

50 W

50 W

80 W

80 W

100 W

100 W

Skena e instalimit

Amerika - (1)
Amerikë - (6)
Amerikë - (5)
Amerikë - (8)

Amerikën

Kamboxhia-(1)
Kamboxhia-(4)
Kamboxhia-(2)
Kamboxhia-(6)

Kamboxhia

Indonezi-(1)
Indonezi-(4)
Indonezi-(2)
Indonezi-(5)

Indonezia

Filipinet - (1)
Filipinet - (4)
Filipinet - (2)
Filipine - (5)

Filipinet

FAQ

1. Sa lloje produktesh keni?

Tani Road Smart ka 12 lloje të ndryshme dritash diellore kopshti, drita diellore rrugore, mund të plotësojnë kërkesat tuaja të ndryshme. 2. Ku mund ta instaloni produktin tuaj?

Produkte Rrugore Smart të përshtatshme për rrugë rurale, oborr, vilë, park, shesh, fermë, fabrikë, korsi të ngadalshme etj...vendet ku ndriçohen me gjilpërë dhe me diell të mjaftueshëm.

3. Çfarë certifikate ka produkti juaj?

Rruga Smart fokusohet në dritën diellore të rrugës me cilësi të lartë.Deri tani produkti ka kaluar certifikatat CE, FCC, CQC, SGS, ISO9001:2008.Çdo dritë diellore rrugore ka kaluar testin IP65, testin e spërkatjes së kripës, testin e forcës së erës IK08 të cilat ndihmojnë në reduktimin e shqetësimeve tuaja.Dhe si një ndërmarrje e teknologjisë së lartë, dritat e integruara diellore të rrugës Road Smart kanë mbi 60 copë patentë për strukturën, pamjen dhe qarkun.

4.A mund të kem katalogun dhe specifikimin e produktit tuaj?

Po, ju lutemi kontaktoni me shitësin tonë për të marrë skedarin e fundit.

5.A mund të kem një porosi mostër për dritën diellore të rrugës?

Po, ne mirëpresim porosinë e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë.Mostrat e përziera janë të pranueshme.

6. Po në lidhje me kohën e çojë?

3 ditë për mostrat, 1-2 javë për prodhim masiv.

7. A keni ndonjë kufi MOQ për porosinë e dritës diellore të rrugës?

1 copë për kontrollin e mostrës është në dispozicion


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • LED 30WBridgelux çipa 3030 (Koha e jetës 100000 orë)
  Lumen (LM) 170 LM/W
  Temperatura e ngjyrave 6000K ~ 6500K (3000K-7000K mund të personalizohet)
  Bateria LifePO4 300WH 12.8V
  Panel diellor 18V50W silic monokristalor i importuar me efikasitet të lartë
  Instaloni diametrin e shtyllës 60-65 mm
  Lartësia e montimit 6~7 m (Sugjeroni instalimin midis hapësirës 20-25 m)
  Koha e karikimit diellor 6 orë në rrezet e diellit të ndritshme
  Ditë me vranësira/shira 12 Ditë me vranësira/shira
  Materiali Alumini i klasit të lartë (trajtimi i oksidimit anodik)
  Madhësia e produktit 820*385*180 mm
  Llambë LED 80 copë
  Sensori i lëvizjes Po (sensori i mikrovalës)
  Telekomandë Po (1 pc telekomandë për shumë)
  I papërshkueshëm nga uji IP65
  Temperatura e punës -25℃ deri në 65℃
  Certifikatat CE, ROHS, IP65
  Garancia 3 vjet
  LED 40WBridgelux çipa 3030 (Koha e jetës 100000 orë)
  Lumen (LM) 170 LM/W
  Temperatura e ngjyrave 6000K ~ 6500K (mund të personalizohet)
  Bateria LifePO4 310WH 12.8V
  Panel diellor 18V65W Silic monokristaline me efikasitet të lartë të importuar
  Instaloni diametrin e shtyllës 60-65 mm
  Lartësia e montimit 7~8 m (Sugjeroni instalimin midis hapësirës 25-30 m)
  Koha e karikimit diellor 6 orë në rrezet e diellit të ndritshme
  Ditë me vranësira/shira 12 Ditë me vranësira/shira
  Materiali Alumini i klasit të lartë (trajtimi i oksidimit anodik)
  Madhësia e produktit 960*385*180 mm
  Llambë LED 80 copë
  Sensori i lëvizjes Po (sensori i mikrovalës)
  Telekomandë Po (1 pc telekomandë për shumë)
  I papërshkueshëm nga uji IP65
  Temperatura e punës -25℃ deri në 65℃
  Certifikatat CE, ROHS, IP65
  Garancia 3 vjet
  LED 50WBridgelux çipa 3030 (Jetëgjatësia 100000 orë)
  Lumen (LM) 170 LM/W
  Temperatura e ngjyrave 6000K ~ 6500K (mund të personalizohet)
  Bateria LifePO4 400WH 12.8V
  Panel diellor 18V70WSilikon monokristalor me efikasitet të lartë të importuar
  Instaloni diametrin e shtyllës 60-65 mm
  Lartësia e montimit 7~9 m (Sugjeroni instalimin midis hapësirës 20-30 m)
  Koha e karikimit diellor 6 orë në rrezet e diellit të ndritshme
  Ditë me vranësira/shira 12 Ditë me vranësira/shira
  Materiali Alumini i klasit të lartë (trajtimi i oksidimit anodik)
  Madhësia e produktit 1190*385*180 mm
  Llambë LED 160 copë
  Sensori i lëvizjes Po (sensori makrovalë)
  Telekomandë Po (1 pc telekomandë për shumë)
  I papërshkueshëm nga uji IP65
  Temperatura e punës -25℃ deri në 65℃
  Certifikatat CE, ROHS, IP65
  Garancia 3 vjet
  LED 60WBridgelux çipa 3030 (Koha e jetës 100000 orë)
  Lumen (LM) 170 LM/W
  Temperatura e ngjyrave 6000K ~ 6500K (mund të personalizohet)
  Bateria LifePO4 460WH 12.8V
  Panel diellor 18V80W Silic monokristaline me efikasitet të lartë të importuar
  Instaloni diametrin e shtyllës 60-65 mm
  Lartësia e montimit 7~9 m (Sugjeroni instalimin midis hapësirës 20-30 m)
  Koha e karikimit diellor 6 orë në rrezet e diellit të ndritshme
  Ditë me vranësira/shira 12 Ditë me vranësira/shira
  Materiali Alumini i klasit të lartë (trajtimi i oksidimit anodik)
  Madhësia e produktit 1190*385*180 mm
  Llambë LED 160 copë
  Sensori i lëvizjes Po (sensori i mikrovalës)
  Telekomandë Po (1 pc telekomandë për shumë)
  I papërshkueshëm nga uji IP65
  Temperatura e punës -25℃ deri në 65℃
  Certifikatat CE, ROHS, IP65
  Garancia 3 vjet
  LED 80WBridgelux çipa 3030 (Koha e jetës 100000 orë)
  Lumen (LM) 170 LM/W
  Temperatura e ngjyrave 6000K ~ 6500K (mund të personalizohet)
  Bateria LifePO4 630WH 12.8V
  Panel diellor 18V100W Silic monokristalor i importuar me efikasitet të lartë
  Instaloni diametrin e shtyllës 70-76 mm
  Lartësia e montimit 8~10 m (Sugjeroni instalimin midis hapësirës 25-35 m)
  Koha e karikimit diellor 6 orë në rrezet e diellit të ndritshme
  Ditë me vranësira/shira 12 Ditë me vranësira/shira
  Materiali Alumini i klasit të lartë (trajtimi i oksidimit anodik)
  Madhësia e produktit 1630*385*55 mm (llambë LED) 585*125*320 m (Kllapa)
  Llambë LED 160 copë
  Sensori i lëvizjes Po (sensori i mikrovalës)
  Telekomandë Po (1 pc telekomandë për shumë)
  I papërshkueshëm nga uji IP65
  Temperatura e punës -25℃ deri në 65℃
  Certifikatat CE, ROHS, IP65
  Garancia 3 vjet
  LED 100 WBridgelux çipa 3030 (Jetëgjatësia 100000 orë)
  Lumen (LM) 170 LM/W
  Temperatura e ngjyrave 6000K ~ 6500K (mund të personalizohet)
  Bateria LifePO4 700WH 12.8V
  Panel diellor 18V130WSilikon monokristalor me efikasitet të lartë të importuar
  Instaloni diametrin e shtyllës 70-76 mm
  Lartësia e montimit 9 ~ 12 m (Sugjeroni instalimin midis hapësirës 30-40 m)
  Koha e karikimit diellor 6 orë në rrezet e diellit të ndritshme
  Ditë me vranësira/shira 12 Ditë me vranësira/shira
  Materiali Alumini i klasit të lartë (trajtimi i oksidimit anodik)
  Madhësia e produktit 1950*385*55 mm (llambë LED) 585*125*320 m (Kllapa)
  Llambë LED 240 copë
  Sensori i lëvizjes Po (sensori i mikrovalës)
  Telekomandë Po (1 pc telekomandë për shumë)
  I papërshkueshëm nga uji IP65
  Temperatura e punës -25℃ deri në 65℃
  Certifikatat CE, ROHS, IP65
  Garancia 3 vjet
  LED 120 WBridgelux çipa 3030 (Jetëgjatësia 100000 orë)
  Lumen (LM) 170 LM/W
  Temperatura e ngjyrave 6000K ~ 6500K (mund të personalizohet)
  Bateria LifePO4 800WH 12.8V
  Panel diellor 18V140W Silic monokristaline me efikasitet të lartë të importuar
  Instaloni diametrin e shtyllës 70-76 mm
  Lartësia e montimit 9 ~ 12 m (Sugjeroni instalimin midis hapësirës 30-40 m)
  Koha e karikimit diellor 6 orë në rrezet e diellit të ndritshme
  Ditë me vranësira/shira 12 Ditë me vranësira/shira
  Materiali Alumini i klasit të lartë (trajtimi i oksidimit anodik)
  Madhësia e produktit 1950*385*55 mm (llambë LED) 585*125*320 m (Kllapa)
  Llambë LED 240 copë
  Sensori i lëvizjes Po (sensori i mikrovalës)
  Telekomandë Po (1 pc telekomandë për shumë)
  I papërshkueshëm nga uji IP65
  Temperatura e punës -25℃ deri në 65℃
  Certifikatat CE, ROHS, IP65
  Garancia 3 vjet

  Produkte të ngjashme